Kniha návštěv-děkujeme za komentáře

Pozdrav

ANGELKA | 21.11.2013

Zdravíme Affrušku
Co takhle nějaké nové fotky.

Přáníčko

Ivka - teta na hlídání :-) | 05.10.2013

Ahoj Affruško,

přejeme Ti s Magginkou všechno nejlepší k Tvým 2. narozeninám, hlavně hodně zdravíčka :-)

Posíláme pac a pusu na pihovatý čumáček :-)

Ahojky piháčku :-)

Ivka - teta na hlídání :-) | 03.12.2012

Je mi líto, že jsem se na Tebe nemohla toho 17.11. přijet podívat, ale měla jsem domluveno dlouhou dobu něco jiného, co se nedalo odložit. Tak snad se uvidíme někdy příště ;-)
A že se Ti moc nedařilo? Z toho si nic nedělej! Když je nevhodné prostředí, tak to je potom hold těžké. Ale alespoň sis udělala s páníčky výlet a setkala se sestřičkou Angelkou ;-)

Musím se Ti pochlubit - od minulé soboty mám nové chlupaté miminko. Je to kokřička, jmenuje se Maggie a je opravdu magická :-)

Tak já už zase běžím. Měj se krásně a všechny doma pozdravuj! Pa pa! :-)

Pozdrav

Guliver a panicka | 22.11.2012

Ahoj Affrusko, tak jsme prisli zase na kukandu a vidime hodne uspechu:) Snad se i brzo potkame:) Prejeme tobe i panickum hodne krasnych spolecnych chvil:)

Pozdrav

Assonanza dalmatínci :-) | 25.10.2012

Ahoj Affruško,
děkujeme moc za krásný vzkazík v naší NK. My tedˇbyli nějak v jednom kole a tak až nyní jsme zjistili, že jsi už oslavila své 1. narozeniny !! Takže přejeme sice opožděně všechno NEJ...NEJ..., hodně zdravíčka a dalších výstavních úspěchů. A už se moc těšíme až Tě zase uvidíme , hlavně naši kluci :-) Tak papa a pozdravujeme celou Tvoji úžasnou rodinku !!!

Blahopřání

Ivka - teta na hlídání :-) | 07.10.2012

Ahoj Affruško :-)
Přeji Ti (trošku opožděně) i zde všechno nejlepší k Tvým 1. narozeninám, hlavně hodně zdravíčka a úspěchů v dalších soutěžích! :-)
Jsem moc ráda, že jsem Tě včera po dlouhé době opět viděla a poznala i všechny Tvoje páníčky. Všichni jsou moc fajn a jsem strašně ráda, žes našla takovou úžasnou rodinku :-)
Mějte se všichni moc krásně a někdy (snad brzy) zase AHOJ! :-)
P.S. Posílám Ti pusinky na pihovaté tvářičky :-)

Re: Blahopřání

Affruška | 08.10.2012

Ahoj teto.Moc díky za přání k mým narozeninám.Taky jsem Tě ráda viděla a na soutěžích se budu snažit, aby mi to šlo i dál.Mohli bychom se vidět tuším 17.11. v Praze na klubovce, kam se chystám.Měj se hezky a ty pihovatý pusinky páníčkům dám :))

GRATULACE...

Katiera LEXI DIAZ | 04.10.2012

AHOJ AFRUŠKO JSI UŽ VELKÁ HOLKA .KOUKÁME NA TVOJE STRÁNKY POŘÁD :) A MUSIME UZNAT ŽE JSI ŠIKULKA ŽE TI TO JDE ...TAKY BY JSME CHTĚLY S PANIČKOU POŘADAT NĚJAKE TAKOVÉ VYSTAVY A BYT UŠPĚŠNÍ SNAD NAM TO I PUJDE PŘÍŠTÍM ROKEM HODNĚ ŠTĚŠTÍ PRINCEZNOOO. KAMARÁDKA RWANDA RHONDA ROYAL HERMELIN :) S PANIČKOU....OSTRAVA

Gratulace

Assonanza dalmatínci :-) | 25.09.2012

Ahoj Affruško !!

Moc moc gratulujeme k Tvým dalším výstavním úspěchům !!! Že jsi moc šikovná a VELKÁ KRASAVICE to my víme už dávno ! Tak jen tak dál a držíme palečky na dalších výstavách a hlavně se moc těšíme až tě zase s páníky uvidíme :-) Užívej si krásné babí léto a atˇ tě páníčci poslouchají :-DDD

Pozdrav

Sestřička Arlinka s mamkou Juninkou | 18.09.2012

Ahoj Affruš,tak jsme Ti přišly popřát k ocenění V1,VTM na Podještědské výstavě v Liberci.Viděla jsem jakého jsi tam měla fešáka,ten byl moc pěknej.Neboj mamka,stojí v kuchyni u lednice,cha,cha!Jinak naše třetí sestřička Angelka,ta byla zase úspěšná na klubové výstavě v Blansku.Nám s bráchou se bohužel po cestě na výstavu pokazilo auto a nemohli jsme se výstavy účastnit.Ale Angelka hájila naše barvy statečně.Tak já už běžím za mamkou,má tam nějakou dobrotu.Těším se až se zase uvidíme a pozdravuj malé i velké páníky!

Záznamy: 1 - 10 ze 43
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek